AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz sieradzkiej Klasy B. Inauguracja zmagań o punkty nastąpi w piątek meczem klasy okręgowej pomiędzy KS Karsznice, a rezerwami trzecioligowej Warty Sieradz. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów.


 

Klasa Okręgowa
(grupa 3.)

(piątek – 15 września)
20:00 – KS Karsznice – Warta Sieradz – Aleksandrowicz
(sobota – 16 września)
15:00 – MLKS Konopnica – Czarni Rząśnia – Śniady
16:00 – Prosna Wieruszów – TS Janiszewice – Berliński
16:00 – Jutrzenka Warta – LZS Brąszewice – Tądel
16:00 – Pogoń Zduńska Wola – Tęcza Brodnia – Kozłowski
16:00 – UKS Galewice – Piast Błaszki – Badziak
17:00 – Ekolog Wojsławice – Złoczewia – Felcenloben
(niedziela – 17 września)
15:00 – Sokół Goszczanów – WKS 1957 Wieluń – Kulawiecki

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 16 września)
16:00 – KS Osiek – LKS Kobierzycko – Tosoni
(niedziela -17 września)
11:00 – LKS Pyszków – GLKS Biała – Nowacki
14:00 – LKS Zapole – Jaga Lututów – Dankowski
15:00 – TS Gruszczyce – Hetman Rusiec – Duraj
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – Inter Sieradz-Woźniki – Jasiński
16:00 – Piast II Błaszki – UKS Ustków – Lubański
17:00 – Warta Osjaków – Centra Walichnowy – Słupski

Grupa VIII
(sobota – 16 września)
16:00 – LKS Wierzchlas – LKS Masłowice – Goclik
16:30 – GKS Czastary – KKS Kurów – Mariusz Nowak
(niedziela – 17 września)
11:00 – LZS Staw – LZS Łaszew – Mariusz Nowak
11:00 – LZS Krzyworzeka – Płomień Makowiska – Śniady
13:00 – LKS Kiełczygłów – GKS Siemkowice – Golański
16:00 – Victoria Skomlin – KS Kraszkowice – Bieniek
17:00 – Słowian Dworszowice – Zawisza Pajęczno – Tosoni

Klasa B
Grupa VI
(niedziela – 17 września)
11:00 – Amatorzy Zapolice – Unia Sieradz-Męka – Cyryl Góra
11:00 – GKS Sędziejowice – LKS Kalinowa – Brzostowski
17:00 – Jutrzenka II Warta – UKS Wiewiórczyn – Drużbicki
16:00 – LGKS Charłupia Mała – Iskra Stolec – Owczarek
16:00 – LZS Chrząstawa – MUKS Wróblew – Aleksandrowicz
17:00 – Hetman Sieradz – GLKS Burzenin – Robert Ubycha

Grupa VII
(sobota – 16 września)
16:00 – Start Świątkowice – Zryw Ożegów – Daniel Misiek
(sobota – 17 września)
13:00 – KS Radoszewice – KS Sokolniki – Tądel
14:00 – Zryw Wójcin – Prosna Wyszanów – Antończyk
14:30 – Orion Olewin – LZS Pątnów – Lewandowski
15:00 – LZS Wrońsko – Piast Ruda – Jan Rutecki
16:00 – LZS Trębaczew – LZS Młynisko – Nita
17:00 – Ostrowia w Ostrówku – Prosna II Wieruszów – Antończyk

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments