Dolny Śląsk z mistrzostwem Polski

W Bełchatowie rozegrane zostały drugie mistrzostwa Polski kobiet w kategorii wiekowej plus 35. Na starcie stanęło dziesięć drużyn, a najlepszą okazała się reprezentacja Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, która w finale pokonała 2:1 Śląski ZPN. Trzecie miejsce zajęła drużyna Kujawsko-Pomorskiego ZPN po zwycięstwie 4:2 nad Małopolskim Związkiem Piłki Nożnej.

Pierwsza edycja mistrzostwa odbyła się rok temu w Łodzi. Adam Kaźmierczak – wiceprezes PZPN i zarazem prezes ŁZPN przyznał, że chce aby województwo łódzkie na stałe przejęło organizację imprezy. – Tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę. Rok temu grało siedem drużyn, teraz do Bełchatowa przyjechało dziesięć, a w przyszłym roku, mam nadzieję, że swoje reprezentacje wystawią wszystkie wojewódzkie związki – powiedział Kaźmierczak.