AKTUALNOŚCI
Rezerwy Widzewa nowym liderem IV ligi

Rezerwy ekstraklasowego Widzewa Łódź prowadzone przez trenera Krzysztofa Chrobaka pokonały w niedzielę na swoim boisku Polonię Piotrków prowadzoną przez Roberta Grzesiuka w hitowym meczu przedostatniej kolejki rundy jesiennej IV ligi 2:1 (1:0). Dzięki wygranej łodzianie mają na koncie 32 punkty i zostali liderem tabeli. Taki sam dorobek ma Sokół Aleksandrów, ale ma także gorszy bilans bramkowy.


tomadex wszystko dla kibica

Już w 3. minucie gospodarze objęli prowadzenie, a gola strzelił Damian Pokorski. Z kolei w 20 minucie drugą żółtą, a więc w konsekwencji czerwoną kartkę zobaczył Adam Raszewski z Polonii. Mimo tego Polonia nie rezygnowała. W 57. minucie po bramce Mateusza Jakubiaka było 1:1. Zwycięstwo widzewiakom zapewnił niezawodny Daniel Mąka wykorzystując rzut karny podyktowany za faul w polu karnym gości na Konradzie Niedzielskim.

Widzew II Łódź – Polonia Piotrków 2:1 (1:0)
Bramki: Damian Pokorski 3, Daniel Mąka 70, karny – Mateusz Jakubiak 57

Widzew II: Krzywański – Preuss (66′ Kurzawa), Lenart, Tanżyna, Pokorski – Przybułek, Plichta, Chwałowski – Mąka, Niedzielski, Kostewski (61′ Andrzejkiewicz).

Polonia: Kłys – Jagodziński, Wojciechowski, Raszewski, Zagórski – Jakub Piotrowski (35′ Kacper Piotrowski), Tazbir, Głowacki, Przybysz – Jakubiak, Bargiel (81′ Żegota)

Źródło: Widzew To My, RegioWyniki

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Znafca
23 dni temu

Wielki Widzew nie potrafił wygrać w przewadze. Musiał pomoc jak zawsze sędzia kalosz – wypaczając rywalizację.
Brawo Polonia za charakterna grę i mega ambicje. Kapitan Widzewa może czyścić korki MJakubiakowi. Nadaje się tylko na chleb razowy i to czerstwy!
Wrócicie silniejsi – graty PKS !!!