Policja – sędzia był pijany

W sprawie pijanego sędziego asystenta (ujawniliśmy to jako pierwsi wczoraj na naszym portalu) zadzwoniliśmy do rzecznika Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Młodszy aspirant Joanna Szczęsna potwierdziła przekazane nam informacje.

Rzeczywiście wczoraj miało miejsce takie zdarzenie. Na prośbę jednego z klubowych działaczy sędzia spotkania piłkarskiego, które odbyło się w Konstantynowie, został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik badania był dla sędziego niekorzystny gdyż w alkotest wydmuchał ponad promil – powiedziała Łódzkiemu Futbolowi aspirant Szczęsna.

Wykonaliśmy również telefon do szefa łódzkich sędziów Andrzeja Majchrzaka.

Dowiedziałem się o tym wczoraj wieczorem. Cóż mogę powiedzieć – jest mi niezwykle przykro. Nie spodziewałem się tego po tym arbitrze. Oczywiście został on zawieszony ze skutkiem natychmiastowym. O jego dalszym losie zdecyduje Wydział Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – powiedział Majchrzak.