Hokejowy wynik Lechii

Aż dziesięć goli padło w zamykającym 29. kolejkę piłkarskiej IV ligi meczu rezerw Widzewa z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Więcej razy trafiali do bramki zawodnicy drużyny gości. Jakub Stawiany kapitulował sześciokrotnie. Z kolei łodzianie zdobyli cztery gole, co w efekcie spowodowało, że drugi zespół Widzewa uległ rywalowi 4:6.

Wynik spotkania otworzył w 16. minucie Kamil Kubiak. W 35. minucie rezultat wyrównał Prejuce Nakoulma. Dwie minuty później Lechia ponownie objęła prowadzenie po pewnie wykorzystanym rzucie karnym przez Marcina Luska. Wynik pierwszej części gry w 42. minucie ustalił Michał Nowacki, który w sytuacji „sam na sam” nie dał szans bramkarzowi Widzewa.

W drugiej części gry kibice oglądali aż sześć bramek. Tuż po przerwie Nowacki podwyższył wynik na 4:1 dla Lechii. W 55. minucie do rzutu wolnego podszedł Rafał Grzelak i precyzyjnym strzałem nie dał szans debiutującemu w barwach Lechii Jackowi Łukasikowi. Pięć minut później ze zdobycia bramki ponownie mogli cieszyć się goście, a w szczególności Nowacki, który skompletował hat-tricka. Godzina gry, a na tablicy wyników widniało już siedem goli. Ale to nie koniec emocji. W 70. minucie Rafał Grzelak strzelił swoją drugą bramkę w meczu, a trzecią dla Widzewa. Siedem minut przed końcem regulaminowego czasu gry kolejnego gola zdobyła Lechia. Tym razem przytomnie w polu karnym zachował się Marcin Pogorzała, który strzałem w krótki róg nie dał szans Jakubowi Stawianemu. Wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił Patryk Frankowski.

Widzew II Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:6 (1:3)

0:1 – Kubiak (16′)
1:1 – Nakoulma (35′)
1:2 – Lusek (39′ rzut karny)
1:3 – Nowacki (43′)
1:4 – Nowacki (50′)
2:4 – Grzelak (55′)
2:5 – Nowacki (60′)