AKTUALNOŚCI
Kamil Kalinowski na czele

Bramkarz wicelidera piotrkowskiej klasy okręgowej Polonii Piotrków wyszedł na prowadzenie w XIII Plebiscycie na Sportowca Roku organizowanym przez redakcje Strefy FM Piotrków, Tygodnia Trybunalskiego i portalu epiotrkow.pl. Kalinowski o trzy procent wyprzedza dotychczasowego lidera klasyfikacji – karatekę Jakuba Kowalika.

gadzety kibica keeza

 

Sportowiec, który otrzyma najwięcej głosów uzyska tytuł Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej 2012. Dziesiątka najlepszych w głosowaniu będzie brana pod uwagę przez kapitułę Plebiscytu, która wybierze Najlepszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej. Aktualnie w dziesiątce oprócz Kalinowskiego znajdują się jeszcze dwaj piłkarze. Trzeci jest zawodnik Concordii Piotrków Dariusz Kukułka, a siódmy zawodnik Włókniarz Moszczenica Marcin Staniaszek.

Głosować można do 21 stycznia, a rozstrzygnięcie plebiscytu, nad którym patronat medialny objął nasz portal, odbędzie się 1 lutego 2013 w piotrkowskim Hotelu Agat.

Aktualne wyniki głosowania

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
riski
11 lat temu

po kiego hu.. organizować te konkursy skoro w nich co roku wygrywa ktoś z Polonii, którzy spinają znajomych żeby tylko wygrać i później być dumnym że to niby tak wszyscy kibicuja Polonii.