MKS lepszy od Jagi Lututów

MKS Zduńska Wola wygrał z Jagą Lututów 3:1 (3:0) w spotkaniu 18. kolejki sieradzkiej klasy Deyna. Gospodarze przystąpili do tego meczu w osłabionym składzie, ale mimo tego zdołali odnieść pewne zwycięstwo. Dwie bramki dla zduńskowolan zdobył Kamil Piegat, a jedną Cyprian Cieślarczyk.

Pierwsza połowa należała do drużyny gospodarzy i już w 18. minucie Kamil Piegat dostał prostopadłą piłkę i mijając bramkarza strzelił gola. Po pięciu minutach strzałem z 16 metrów Cyprian Cieślarczyk podwyższył na 2:0. W 35. minucie Kamil Piegat ponownie otrzymał piłkę i pokonał bramkarza gości Oskara Koniecznego. Wynikiem 3:0 zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie goście przystąpili do ataków na bramkę gospodarzy, ale dopiero dziesięć minut przed zakończeniem spotkania strzelili honorową bramkę z rzutu karnego. Szczęśliwym strzelcem był Adrian Forias. Goście w samej końcówce meczu mieli możliwość zdobycia kolejnych dwóch bramek, ale przy pierwszej sytuacji dobrze spisał się bramkarz gospodarzy Szymon Szmyt, a przy drugiej gospodarzy uratowała poprzeczka.

MKS Zduńska Wola – Jaga Lututów 3:1 (3:0)
Bramki: Kamil Piegat 18, 35, Cyprian Cieślarczyk 23 – Adrian Forias 80

Zduńska Wola: Szymon Szmyt – Kamil Taterka, Robert Olejnik, Paweł Kowalski, Witold Kubiak, Krzysztof Puś, Tomasz Pietrzak, Mikołaj Janiak, Kamil Piegat, Cyprian Cieślarczyk, Dominik Lewandowski.

Jaga: Oskar Konieczny – Krzysztof Bęcala, Patryk Rychlik, Michał Trela, Mateusz Mes, Adrian Forias, Tomasz Skotarski, Matusz Kowalczyk, Wojciech Klaus, Klaudiusz Parzyjagła, Patryk Gidelski, Kamil Pichlak, Tomasz Zimoch, Jakub Węgierski.

Źródło: Lech Kulma