Pewna wygrana LZS Rębieskie

Za nami 23. kolejka sieradzkiej klasy A (grupa II). Do ciekawego spotkania doszło w Karsznicach, gdzie zespół Olimpii podejmował drużynę LZS Rębieskie. Mecz zakończył się wygraną gości 2:0 po bramkach Roberta Jagiełło i Mariusza Siekierskiego.

Mecz rozpoczął się od ataków Olimpii, ale to zespół z Rębieskich objął prowadzenie. W 12. minucie zawodnik gospodarzy zagrał ręką w polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę. Do piłki podszedł Robert Jagiełło i pewnym strzałem pokonał Sebastiana Kamińskiego.  W drugiej połowie zawodnicy z Rębieskich poszli za ciosem i już po siedmiu minutach zdobyli drugą bramkę. Na listę strzelców wpisał się Mariusz Siekierski. Jak się okazało była to ostatnia bramka w tym meczu. Piłkarze z Rębieskich plasują się na szóstym, zaś Olimpia Karsznica na ósmym miejscu.

Olimpia Karsznice –  LZS Rębieskie 0:2 (0:1)
Bramki: Robert Jagiełło 12, Mariusz Siekierski 52.

Olimpia: Sebastian Kamiński – Paweł Zając, Paweł Oluszczyk, Jarosław Krawczuk, Patryk Krawczyk, Marcin Pogorzelski, Rafał Zieliński, Patryk Szeller, Maciej Choiński, Michał Filipczak, Dariusz Uryszek, Paweł Stolarski, Kamil Filipczak, Michał Karasiński, Paweł Kopczyński, Łukasz Jakubiak.
Trener – Grzegorz Cholewka.

LZS Rębieskie: Patryk Michalak – Bartosz Krymarys, Adam Mielczarek, Daniel Kopciuch, Mariusz Siekierski, Tomasz Lis, Sławomir Duliniec, Robert Jagiełło, Mateusz Fraszczyński, Sylwester Ziętala, Mateusz Głowinkowski.