Rębieskie lepsze od MKS

LZS Rębieskie wygrał z MKS Zduńska Wola 1:0 (1:0)  w spotkaniu 2. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Mecz był bardzo wyrównany. Zwycięskiego gola w 34. minucie dla gospodarzy strzelił Tomasz Lis.

Mecz należał do prestiżowych. Wielu zawodników gospodarzy wywodzi się z klubu MKS co na boisku okazywało się walką na pograniczu faulu. Przez 25 minut pierwszej połowy spotkanie było wyrównane, a oba zespoły miały kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramek. W 34. minucie po zamieszaniu i po błędzie obrony gości, bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Lis. W drugiej połowie w zespole ze Zduńskiej Woli nastąpiły zamiany. Okazało się jednak, że w środku pola było za dużo błędów, a w konsekwencji Sylwester Ziętala, zawodnik LZS Rębieskie mógł podwyższyć wynik. Futbolówka trafiła w słupek. W ostatnich minutach goście próbowali jeszcze atakować, ale ich ataki nie przynosiły rezultatu w postaci bramki i całe spotkanie zakończyło się wygraną zespołu LZS Rębieskie 1:0.

LZS Rębieskie – MKS Zduńska Wola 1:0 (1:0)
Bramka: Tomasz Lis 34

Źródło: Lech Kulma