Kosecki strzelał dla MKS

MKS Zduńska Wola wygrał 3:0 (0:0) z Ostrovią Ostrówek w meczu 5. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Dla gospodarzy jest to drugie zwycięstwo w sezonie. Pierwszą bramkę dla MKS zdobył Michał Pawlak, a dwa kolejne gole strzelił Karol Kosecki.

Gospodarze od początku meczu zaatakowali drużynę gości, ale Ostrovia umiejętnie się broniła poprzez skracanie pola gry. Powodowało to częste łapanie na spalonym. W 15. minucie zawodnik Ostrovii w polu karnym zagrał piłkę ręką i sędzia podyktował rzut karny. Po strzale Marcina Piotrowskiego z jedenastu metrów futbolówka odbiła się jednak od słupka i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie trener gospodarzy dokonał kilku zmian i gra zduńskowolan nabrała szybkości. MKS w dziesięć minut zdobył trzy bramki . W 65. minucie pierwszego gola strzelił Michał Pawlak po dokładnym podaniu przez Karola Koseckiego. Kolejna bramka padała po indywidualnej akcji Koseckiego, który wpisał się na listę strzelców w 72. minucie. Po kolejnych trzech minutach ten sam zawodnik ponownie pokonał bramkarza gości i wynikiem 3:0 MKS wygrał całe spotkanie.

MKS Zduńska Wola – Ostrovia Ostrówek 3:0 (0:0)
Bramki: Michał Pawlak 65, Karol Kosecki 72, 75

Źródło: Lech Kulma