Grad bramek w Rokitnicy

MKS Zduńska Wola wygrał z WKS Rokitnica w wyjazdowym meczu 6. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Zduńskowolanie zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść po znakomitej końcówce i dwóch bramkach Radomira Kaniewskiego.

Początek spotkania nie wróżył nic dobrego dla gości. W 12. minucie Marcin Marynowski uzyskał prowadzenie dla Rokitnicy. W 18. minucie sędzia główny podyktował problematyczny rzut karny dla rokitniczan, a Paweł Siewierski zamienił jedenastkę na bramkę. Trener gości Romuald Solarek jeszcze w pierwszej połowie dokonał zmiany i na boisko wpuścił juniora Michała Pietrzykowskiego, a ten zdobył bramkę kontaktową. W 45. minucie Mariusz Juszczak przepięknym strzałem zdobył bramkę wyrównującą i pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Kolejna bramka padła dopiero w 80. minucie również po przepięknym strzale w samo okienko, a strzelcem był zawodnik gospodarzy Szczepan Załoga. Najskuteczniejszym zawodnikiem tego dnia okazał się jednak Radomir Kaniewski, który w ciągu dwóch minut zdobył dwie bramki i MKS wywiózł z Rokitnicy trzy punkty.

WKS Rokitnica – MKS Zduńska Wola 3:4 (2:2)
Bramki: Marcin Marynowski 12, Paweł Siewierski 18, Szymon Załoga 80 – Michał Pietrzykowski 38, Mariusz Juszczak 45, Radomir Kaniewski 84, 86

Źródło: Lech Kulma