MKS odrobił zaległości

MKS Zduńska Wola wygrał z Sokołem Goszczanów 3:0 (2:0) w zaległym spotkaniu 9. kolejki II grupy sieradzkiej klasy A. Gospodarze losy spotkania rozstrzygnęli już po pierwszych czterdziestu pięciu minutach,w których strzelili rywalom dwie bramki.

Pierwsza bramka padła w 22. minucie po golu Michała Pietrzykowskiego. Gospodarze poszli za ciosem i w 41. minucie strzelili drugiego gola. Po faulu w polu karnym na Michale Pietrzykowskim sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę wykonywał Łukasz Rakowski, ale trafił w słupek. Najsprytniej w polu karnym zachował się doświadczony Tomasz Wolski, który bez problemu umieścił piłkę w siatce i MKS do przerwy prowadził 2:0.

W drugiej połowie trener gospodarzy Romuald Solarek dał pograć zawodnikom rezerwowym. Na boisku pojawił się m. in. Tomasz Bednarek, który w 65. minucie ustalił wynik meczu na 3:0. W drużynie gości należy wyróżnić Krystiana Gila. Sprawił on sporo problemu linii obronnej MKS.

MKS Zduńska Wola – Sokół Goszczanów 3:0 (2:0)
Bramki: Michał Pietrzykowski 22, Tomasz Wolski 41, Tomasz Bednarek 65

MKS: Damian Kruk – Mateusz Witczak, Marcin Piotrowski, Bartosz Niziołek, Bartosz Krymarys, Krzysztof Rosiak, Łukasz Rakowski, Tomasz Wolski, Mateusz Marczewski, Michał Pietrzykowski, Przemysław Pawłowski, Cezary Kubiś, Tomasz Bednarek, Radomir Kaniewski, Mateusz Nyks, Łukasz Kosiński, Dawid Ciesielski.

Sokół: Michał Człapa – Kacper Leśniak, Paweł Grzelak, Dawid Krawczyk, Maciej Dudek, Mateusz Dudek, Jakub Łaszczewski, Adam Paczkowski, Krystian Gil, Mateusz Frontczak, Dawid Ptak.

Źródło: Lech Kulma