Festiwal bramek w Charłupi Małej

Kolejne zwycięstwo w meczu sparingowym zanotowała Pogoń Zduńska Wola (IV liga łódzka). Czwartoligowiec rozbił tym razem LGKS Charłupia Mała (sieradzka klasa okręgowa) 6:3 (3:2). Podopieczni Grzegorza Kalety przez całe spotkanie kontrolowali przebieg gry.

Bardzo szybko zduńskowolanie objęli dwubramkowe prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się: Grzegorz Gorący i Adam Konieczny. W 28. minucie na 3:0 podwyższył Rafał Porada. Od tego momentu gospodarze śmielej ruszyli do ataku i zaczęli powoli odrabiać stratę. Do przerwy Pogoń prowadziła 3:2. Po zmianie stron goście dołożyli kolejne trzy trafienia. Do siatki rywali trafili kolejno: Michał Ignaczak, Arkadiusz Piotrowski i Rafał Porada. Charłupia w końcówce zdołała jeszcze strzelić bramkę i mecz zakończył się wygraną Pogoni 6:3.

LGKS Charłupia Mała – Pogoń Zduńska Wola 3:6 (2:3)
Bramki: dla Pogoni: Grzegorz Gorący 8, Adam Konieczny 11, Rafał Porada 28, 85, Michał Ignaczak 55, Arkadiusz Piotrowski 65

Pogoń: Mateusz Pyrkowski – Grzegorz Królewiak, Damian Grzelak, Kacper Korona, Arkadiusz Piotrowski – Grzegorz Gorący, Grzegorz Kaleta, Patryk Kaczmarek, Rafał Porada – Krzysztof Cichosz, Adam Konieczny, Na zmiany wchodzili: Krzysztof Chruściel – Marek Witczak, Rafał Kurzynoga, Krystian Grzelak, Michał Ignaczak, Kamil Radomski, Mateusz Boruń.

Źródło: Krzysztof Kochelak