AKTUALNOŚCI
Marcin Węglewski o wygranej

Wysokie zwycięstwo nad WKS Wieluń nie mogło nie ucieszyć trenera Marcina Węglewskiego, dla którego był to zwycięski debiut w roli pierwszego szkoleniowca Omegi. Szkoleniowiec zadowolony był szczególnie z tego, że zawodnicy praktycznie w stu procentach zrealizowali plan na ten mecz.

Plan taktyczny na ten mecz został świetnie zrealizowany przez całą drużynę. W trakcie meczu wyszło nasze solidne przygotowanie do rundy. Cieszę się z tego, że nie straciliśmy bramki. Wiele piłek odbieraliśmy w środku pola. Po strzeleniu bramki wdarł się moment dekoncentracji. Straciliśmy panowanie nad grą, pojawił się chaos taktyczny. Szybko go jednak opanowaliśmy i w drugiej połowie nasza przewaga nie podlegała dyskusji.

Szkoleniowca Omegi zapytaliśmy również o to jak ocenia poziom trzeciej ligi.

Ja cały czas się uczę tej trzeciej ligi. Wiadomo, że przez ostatnie lata pracowałem z drużynami Ekstraklasy. Jeśli chodzi o poziom to trudno jest go porównać. W Ekstraklasie jest więcej doświadczenia i myśli taktycznej. Panuje większa piłkarska kultura gry. W trzeciej lidze jest dużo walki, gry środkiem pola. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie z Sokołem Aleksandrów – zakończył trener.

Źródło: omegakleszczow.pl

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o