Rehabilitacja Omegi Kleszczów

Po wysokiej porażce z rezerwami Legii Warszawa zrehabilitowała się Omega Kleszczów. W meczu 25. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej zespół trenerów Marcina Węglewskiego i Tomasza Jaworskiego wygrał w Warszawie z GKP Targówkiem 2:0 (2:0).

Już w 2. minucie goście objęli prowadzenie. Z rzutu wolnego strzelał Michał Czaplarski, a odbitą przez bramkarza piłkę skierował do siatki Dawid Berg. Ta para zawodników miała również udział w drugim golu. Czaplarski wypuścił Berga w tzw. „uliczkę”, a ten wygrał pojedynek sam na sam z golkiperem gospodarzy.

W drugiej części gry Omega kontrolowała przebieg meczu. Dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku nie wykorzystali Czaplarski i wprowadzony w drugiej połowie Hubert Górski.

GKP Targówek (Warszawa) – Omega Kleszczów 0:2 (0:2)
Bramki: Dawid Berg 2, 43

Omega: Wiśniewski – Łucki ż (75′ Piotrowski), Świstak, Szubert, Jacak (85′ Barański) – Marciniak, Rozwandowicz ż, Zawodziński (81′ Szymczyk ż), Kabziński ż, Berg – Czaplarski (70′ Górski).