AKTUALNOŚCI
Skierniewice: obsada sędziowska

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Skierniewicach opublikował listę sędziów, którzy poprowadzą weekendowe spotkania w seniorskich ligach. Poniżej prezentujemy obsadę sędziowską zaznaczając jednocześnie, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – Laktoza Łyszkowice – Orlęta Cielądz – Białek C., Drązikowski, Kuba
16:00 – Czarni Bednary – Pelikan II Łowicz – Skopiński, Niedźwiadek T., Posłajko
16:00 – Astra Zduny – Korona Wejsce – Sabat, Golis I., Rosiński R.
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – Vagat Domaniewice – Rawka Bolimów – Sęczek, Sobieszek, Dyśko
11:30 – Olympic Słupia – Pogoń Bełchów – Gajda, Troszczyński, Golis G.
15:00 – Juvenia Wysokienice – Olimpia Chąśno – Adamiec, Golis D., Michalik
16:00 – Jutrzenka Drzewce – Olimpia Jeżów – Troszczyński, Cipiński, Grabowski D.

Klasa A
(sobota – 5 kwietnia)
16:00 – Zryw Wygoda – Miedniewiczanka Miedniewice – Hałatiuk, Sydor, Sobolewska-Jach
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – Macovia Maków – Muskador Wola Pękoszewska – Golis I., Michalak, Drązikowski, Heichman
11:00 – Dar Placencja – Sierakowianka Sierakowice – Wieczorek, Mularczyk Michał., Grabowski
11:00 – Sokół Regnów – Sorento – Zadębie Skierniewice – Grzyb, Ostapowicz, Sokół
15:00 – GLKS Wołucza – Pogoń Godzianów – Stefaniak, Białek C., Kuba
15:00 – Wulkan Wólka Lesiewska – Sobpol Konopnica – Milczarek, Sabat
15:00 – Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów – Manchatan Nowy Kawęczyn – Zaborowski, Lewandowski, Czernecki

Klasa B grupa I
(niedziela – 6 kwietnia)
11:00 – KS Ostrowiec – Olimpia Niedźwiada – Białek P.
11:00 – Victoria Bielawy – Victoria Zabostów – Niedźwiadek T.
11:00 – Korona II Wejsce – Kopernik Kiernozia – Posłajko
14:00 – Macovia II Maków – Naprzód Jamno – Drązikowski
15:00 – Rawka II Bolimów – Jutrzenka Mokra Prawa – Libera
16:00 – Fenix Boczki – Start Złaków Borowy – Golis G.

Klasa B grupa II
(sobota – 5 kwietnia)
18:00 – Unia Skierniewice – All Stars Boguszyce – Kalisiak
(niedziela 6 kwietnia)
11:00 – Korona Stary Dwór – Start Pukinin – Sabat
11:00 – Victoria Chrząszczew – Wola Wola Chojnata – Michalik
15:00 – LKS Grabice – GLKS RZD Żelazna – Ostapowicz

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o