Pewna wygrana w Nowym Dworze

Pelikan Łowicz pewnie pokonał w Nowym Dworze miejscowy Świt 2:0 (2:0) w spotkaniu 23. kolejki II ligi wschodniej. Łowiczanie losy meczu rozstrzygnęli już w pierwszej połowie kiedy strzelili rywalom dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Piotr Koman i Krzysztof Brodecki.

Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 20. minuty. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Michała Adamczyka niepilnowany w polu karnym Piotr Koman głową pokonał Karola Domżała. Goście poszli za ciosem i czternaście minut później wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Ponownie akcję świetnym dośrodkowaniem rozpoczął Michał Adamczyk, który idealnie dośrodkował na głowę Krzysztofa Brodeckiego, a ten bez żadnych problemów umieścił piłkę w siatce. W drugiej odsłonie Świt próbował odwrócić losy meczu, ale poza jedną groźną okazją po wznowieniu gry nie potrafił pokonać Adriana Olszewskiego. Przyjezdni w końcówce mogli jeszcze strzelić dwa gole, ale zabrakło wykończenia.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Pelikan Łowicz 0:2 (0:2)
  Piotr Koman 20, Krzysztof Brodecki 34

Pelikan: Olszewski – Kowalczyk, Brodecki, Dremluk, Derbich – Koman, Wyszogrodzki, Bończak (60′ Pomianowski, 93′ Kosiorek), Adamczyk – Nowak (53′ Solecki), Świątek (66′ Golański).

Trener: Maciej Bartoszek