Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
Szukaj:
Szukaj
AKTUALNOŚCI
ŁÓDŹ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
SIERADZ
SKIERNIEWICE
SENIORZY WYNIKI
I Liga
II Liga
III Liga
IV Liga
Klasa A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa X
Klasa okręgowa
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 4
Ligi Kobiet
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
III liga kobiet
IV Liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
Okręg Sieradz
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Okręg Skierniewice
Klasa B grupa VIII
JUNIORZY WYNIKI
Centralna Liga Juniorów Starszych
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Makroregionalna Liga U-19
Wyniki niższych lig juniorów
PRACA
REDAKCJA
REKLAMA
WYSZUKIWANIE
Nie udało się znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie przyniesie lepsze rezultaty.
Szukaj:
OSTATNIE NEWSY
więcej >
2024-05-21
Poznaliśmy ramowy terminarz I ligi
Jest ramowy terminarz PKO Ekstraklasy
Wojewódzki Finał Pucharu Tymbarku
Nocny turniej charytatywny w Opocznie
Polonia Andrzejów organizuje test-mecz
GKS zagra towarzyski mecz z Prosną
Puchar Polski: W środę pierwszy półfinał
Matysiak: Warto stawiać na młodych
2024-05-20
Gol debiutanta osłodził przegraną
ALMPN: Fortuna Łódź ma już tytuł
W Głownie odrobią ligowe zaległości
Rezerwy Brunatnych zabawiły się z Czarnymi
Mazovia wygrała mecz na szczycie
Okazałe zwycięstwo tomaszowskiej Lechii
Rezerwy Jutrzenki oddały walkowera
Chrząstawa wraca do dawnych tradycji
Klasyfikacja skutecznych IV ligi
Myśliwiec: Tak chcemy grać mecze
2024-05-19
Widzew dał Legii grę w pucharach
Rezerwy ŁKS ciekawostką dla statystyków
Rekordowa wygrana rezerw Widzewa
Przerwana seria Warty Sieradz
Skalnik zatrzymał RKS Radomsko
Brunatni pokazali wielki charakter
Termalne derby dla lidera tabeli
Osiemnasta wygrana Orła Nieborów
Cenne trzy punkty Concordii 1909
Pozostałe
Unia niepokonana na Pomologicznej
GKS Ksawerów nadal w grze o IV ligę
Brązowy medal z naszymi akcentami
Sazan Pęczniew nie zagra z LUKS Bałucz
Polonia nie przyjedzie do Przygłowa
Korona Łaguszew straciła trzy punkty
Letnie sparingi Korabia Łask
Dyrektor Widzewa z nowym kontraktem
Piotrków: Obsada sędziowska
Nowy kontrakt Jeffersona Ortiza
Piłkarski festiwal dla dziewczynek
ŁZPN: Powołania do kadry Under 12
Balcerzak Cup w Sieradzu 16 czerwca
Orlęta Cielądz bogatsze o trzy punkty
Łódź: Obsada sędziowska
Sieradz: Obsada sędziowska
III liga: Obsada sędziowska
Obsada sędziowska szczebla centralnego
Omega II Kleszczów pnie się w górę tabeli
ŁZPN: Powołania do kadry Under 14
Dziewiąta ligowa wygrana Kasiarzy
Lider tabeli powstrzymany w Koluszkach
Termalni zapunktowali bez walki
Polki z Zofią w składzie zagrają o brąz
IV liga: Obsada sędziowska
W Sieradzu coraz bliżej utrzymania
Rezerwy Warty Sieradz pokonały Złoczewię
Piknik Rodzinny z Jagiellonią Tuszyn
Rosa Rosanów zaprasza na treningi
Dzień Dziecka z Górnikiem Łęczyca
Łódź: Obsada sędziowska
Piotrków: Obsada sędziowska
Sieradz: Obsada sędziowska
III liga: Obsada sędziowska
Concordia przekaże swoją tradycję
Duet z AKS SMS Łódź w reprezentacji U-16
Unia pomaga choremu Michałowi
Walne zebranie sprawozdawcze w Skalniku
GKS zagra bez Bartosiaka i Szymorka
Nowy-stary termin meczu ŁKS II – GKS 1962
Polonia Andrzejów poszukuje piłkarzy
PSP Zachorzów w finale wojewódzkim
Sensacyjna porażka lidera z Wielunia
Drugi remis rezerw Omegi Kleszczów
Orzeł nie rezygnuje z awansu do IV ligi
OGÓLNOPOLSKIE
Ekstraklasa
II Liga
III Liga
Centralna Liga Juniorów U-17
Centralna Liga Juniorów U-15
Kobiety
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga kobiet gr. północna
II liga kobiet gr. południowa
III liga kobiet
IV Liga kobiet
WOJEWÓDZKIE
IV Liga
Makroregionalna Liga U-19
I Liga Wojewódzka Jun. A1
II Liga Wojewódzka Jun. A1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
I Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B1
II Liga Wojewódzka Jun. Mł. B2
I Liga Trampkarzy C1
II Liga Trampkarzy C1
I Liga Trampkarzy C2
II Liga Trampkarzy C2
I Liga Wojewódzka Młodzików D1
II Liga Wojewódzka Młodzików D1
OKRĘGOWE
Klasa okręgowa gr 1
Klasa okręgowa gr 2
Klasa okręgowa gr 3
Klasa okręgowa gr 4
KLASA A
Klasa A grupa I
Klasa A grupa II
Klasa A grupa III
Klasa A grupa IV
Klasa A grupa V
Klasa A grupa VI
Klasa A grupa VII
Klasa A grupa VIII
Klasa A grupa IX
Klasa A grupa X
KLASA B
Klasa B grupa I
Klasa B grupa II
Klasa B Grupa III
Klasa B Grupa IV
Klasa B Grupa V
Klasa B grupa VI
Klasa B grupa VII
Klasa B grupa VIII
OKRĘGOWE WYNIKI JUNIORÓW
Wyniki
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda