Skuteczny finisz Włókniarza Zelów

Do 88 minuty Włókniarz Zelów przegrywał w Sulejowie ze Skalnikiem w meczu ósmej kolejki IV ligi 0:1, a jednak zszedł z boiska zwycięski po niesamowitym wręcz finiszu. W pięć minut podopieczni trenera Dawida Wnuka strzelili miejscowym dwa gole, w tym decydującego o zwycięstwie w doliczonym czasie gry. To nie koniec nieszczęść miejscowych, bo groźnej kontuzji doznał Łukasz Smolarczyk.

Pierwsza połowa była wyrównana, ale żadna z drużyn nie zdołała umieścić piłki w siatce. W drugiej połowie groźnej kontuzji doznał napastnik Łukasz Smolarczyk, na którym opiera się ofensywna gra drużyny z Sulejowa. Kilka minut później miejscowi wyszli jednak na prowadzenie po golu Jakuba Szlaskiego. Kiedy kibice Skalnika zaczęli już odliczać minuty do końcowego gwizdka sędziego, nastąpił niesamowity i skuteczny zryw Włókniarza, który strzelił dwa gole. Oba były autorstwem Igora Świątkiewicza, który ma w tym sezonie na koncie już pięć trafień.

Skalnik Sulejów – Włókniarz Zelów 1:2 (0:0)
Jakub Szlaski 72 – Igor Świątkiewicz 88, 90+3

Skalnik: Markiewicz – Ciołkowski, Kołek, Balcerzyk, Szlaski – Witczak, Jaworski, Gul (80′ Jęcek), Dutkiewicz – Smolarczyk (70′ Gulej), Śliwka

Zelów: Bruchajzer – Cygan, Swędrowski (65′ Gleń), Bendkowski, Sikorski – Boczkiewicz (84′ Hołowczenko), Kaliski (79′ Jachymski, Świątkiewicz, Maciejewski (79′ Rosiak) – Oborowski (58′ Jaszczak), Stolarczyk.