24 miesiące dla krewkiego piłkarza z Ruśca

Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków nałożył na Sebastiana Kłosa (Hetman-Pamapol Rusiec) karę dyskwalifikacji na dwa lata za naruszenie nietykalności sędziego podczas spotkania piotrkowskiej klasy A (grupa II) pomiędzy LKS Mierzyn i Hetmanem-Pamapol Rusiec. W 28. minucie arbiter zmuszony był przerwać zawody.

Robert Rybak dwukrotnie został uderzony przez Sebastiana Kłosa. Piłkarzowi Hetmana nie spodobała się decyzja sędziego, który ukarał go najpierw żółtą kartką, a później usunął z boiska. Zszedł z placu gry, następnie raz jeszcze wrócił na boisko, i po raz kolejny uderzył sędziego. Wydział Dyscypliny postanowił nałożyć na Kłosa karę aż 24 miesięcy bezwzględnej dyskwalifikacji.

Wydział Gier OZPN Piotrków zweryfikował natomiast przerwany mecz jako walkower 3:0 dla LKS Mierzyn.