Awantura o kartki w Konopnicy

Awanturą zakończyło się sobotnie spotkanie 22. kolejki grupy trzeciej Klasy Okręgowej pomiędzy MLKS Konopnica, a WKS 1957 Wieluń. Otóż spotkanie zakończyło się po 45 minutach. Gospodarze nie zdecydowali się grać, bo ich zdaniem prowadzący ten mecz Rafał Szczypkowski popełnił błąd pokazując czerwoną kartkę (druga żółta) niewłaściwemu piłkarzowi ich drużyny.

Ich zdaniem wcześniej żółty kartonik ujrzał wcześniej inny gracz, więc czerwonej być nie powinno. Po 45 minutach było 0:0. Ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie ŁZPN. W tabeli nie uwzględniamy tego spotkania.