Drugi remis Łódzkiego Futbolu

Za nami piąta kolejka spotkań w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej w Piotrkowie. Drugi remis zanotował na swoim koncie zespół reprezentujący nasz portal. Łódzki Futbol zremisował z ID Logistics 2:2. Wydarzeniem kolejki było pewne zwycięstwo Barwilu-Omegi nad Haftiną 3:0.

Drużyna ŁF przystąpiła do spotkania z silnym beniaminkiem mocno osłabiona. Przeziębienie zmogło Witolda Sowałę, Jacek Berensztajn grał w turnieju oldbojów na Białorusi, a Damian Rudnicki ma kontuzjowane kolano. Jednak już jedna z pierwszych akcji meczu przyniosła Łódzkiemu Futbolowi prowadzenie. Świetne dogranie Łukasza Lipowskiego wykorzystał Tomasz Augustyniak. Po straconym golu do głosu doszli piłkarze ID Logistics. Strzelili dwa gole po uderzeniach Kamila Miłaka i Jarosława Kołka. Łódzki Futbol wyrównał po strzale Marcina Cecotki. Ostatnie minuty należały do drużyny ŁF. Minutę przed końcem mogło być 3:2, ale strzał Augustyniaka trafił w słupek.

W najciekawszym meczu wielokrotny mistrz AHLPN Barwil-Omega nie dał szans Haftinie, wygrywając 3:0. Bramki dla B-O zdobyli: Mariusz Duchnowski, Przemysław Szulc i Damian Stankowski. Nie sposób nie zauważyć świetnej postawy drugiego z beniaminków. Zimny po zaciętym spotkaniu odprawił z kwitkiem Drewmal i w tabeli zajmuje trzecie miejsce. Łódzki Futbol jest czwarty, a dwa pierwsze miejsca zajmują mistrz i wicemistrz poprzedniej edycji (Barwil-Omega i Bieniek-Prym). Za tydzień (18 stycznia) odbędą się dwie kolejki spotkań.