Lechia zremisowała z Ceramiką

Remisem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie trzecioligowej Lechii Tomaszów Mazowiecki z występującą w klasie okręgowej seniorów Ceramiką Opoczno. Do przerwy 1:0 prowadzili tomaszowianie, a gola z rzutu karnego zdobył Dawid Stańdo (43. minuta). Wyrównał w drugiej połowie Tomasz Kryński.

W opinii naocznych obserwatorów to zespół z Opoczna, szczególnie w drugiej połowie, dyktował warunki gry. Młoda drużyna Ceramiki mogła spotkanie z Lechią nawet wygrać. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Wystawiliśmy nieco eksperymentalny skład, ale to i tak nie tłumaczy słabszej postawy zawodników. Ostatni mecz sparingowy przed ligą zagramy w środę z Oskarem Przysucha, a później już będziemy przygotowywać się do pierwszego spotkania ligowego – mówi dyrektor klubu  Tomaszowa Adam Król.

Lechia Tomaszów – Ceramika Opoczno 1:1 (1:0)
(Dawid Stańdo 44-karny – Tomasz Kryński 65)

Lechia: Chachuła – Todorović, Cyran , Pogorzała, Morgaś – Potakowski, Witczak, Dębiec, Iwańczuk, Bernacki – Stańdo.
Na zmiany weszli: Holewiński, Pierzyński, Dolot, Jakubczyk.