Paradyż zagrał na piątkę

Piłkarze KS Paradyż (IV liga łódzka) rozbili w Opocznie miejscową Ceramikę (piotrkowska klasa okręgowa) 5:0 (1:0) w swoim sprawdzianie generalnym przed startem rundy wiosennej. Paradyżanie rozegrali bardzo dobre zawody i widać, że w pełni wykorzystali okres przygotowawczy.

Mimo zdecydowanej przewagi goście pierwszego gola strzelili dopiero w 38. minucie. Na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Gambka. Po przerwie worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Dwa gole zdobył Mariusz Koćmin, a po jednym trafieniu dołożyli Michał Bańczyk i Łukasz Berc.

Wygląda na to, że przed startem IV ligi łódzkiej paradyżanie są w dobrej dyspozycji i pierwsze spotkanie rundy wiosennej z Nerem Poddębice, które odbędzie się już za tydzień, zapowiada się bardzo ciekawie.

Ceramika Opoczno – KS Paradyż 0:5 (0:1)
Bartłomiej Gambka 38, Mariusz Koćmin 53, 61, Michał Bańczyk 70, Łukasz Berc 89

Paradyż: Jędrzejewski – Gębicki, Telus, Adamiec, Majewski – Kalinowski, Kos, Śliwka, Bańczyk – Gambka, Grzybek, Na zmiany wchodzili: J. Łukasik, Majsak, K. Łukasik, Berc, Koćmin, Bińkowski.