Omega Kleszczów w półfinale

Omega Kleszczów uzupełniła stawkę półfinalistów Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Drużyna Tomasza Jaworskiego pewnie pokonała w Bełchatowie zespół juniorów starszych GKS 2:0 (1:0). Bramki dla Omegi zdobyli: Hubert Górski oraz Mariusz Zawodziński.

Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym drobnym deszczu. W pierwszej połowie Omega miała wyraźną przewagę, ale długo nie potrafiła pokonać bramkarza gospodarzy. DSCF6148W 22. minucie z dystansu strzelał Dominik Cukiernik jednak futbolówka trafiła w słupek. Prowadzenie dał Omedze niezawodny Hubert Górski. Wynik spotkania ustalił na pięć minut przed końcem Mariusz Zawodziński. Tym samym Omega dołączyła do Lechii Tomaszów, PGE GKS II Bełchatów i Włókniarza Zelów.

GKS Bełchatów (CLJ) – Omega Kleszczów 0:2 (0:1)
Bramki: Hubert Górski 39, Mariusz Zawodziński 85