Mazovia wygrała mecz jesieni

Mazovia Rawa Mazowiecka wygrała 1:0 (0:0) z Olimpią Chąśno w meczu na szczycie skierniewickiej klasy okręgowej. Goście zwycięskiego gola zdobyli w drugiej odsłonie. Szczęśliwym strzelcem okazał się Krystian Wieczorek. Dzięki tej wygranej piłkarze z Rawy Mazowieckiej zostali samodzielnym liderem rozgrywek.

Pierwsza połowa była wyrównana, a obie drużyny stworzyły po jednej groźnej sytuacji. Po bezpośrednim strzale Rafała Bednarka z rzutu wolnego piłka musnęła słupek bramki Olimpii. W odpowiedzi po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym Łukasz Rybus nie trafił z sześciu metrów w bramkę.

Trochę więcej klarownych okazji było po przerwie. Jedną z nich gościom udało się wykorzystać. W 61. minucie piłkę na skrzydło otrzymał Krystian Wieczorek i po zejściu do środka boiska oddał silny strzał, a futbolówka wpadła w samo okienko bramki. Pięć minut później znakomitą okazję na wyrównanie miał Marcin Grocholewicz, ale w sytuacji sam na sam z Przemysławem Kopczyńskim uderzył obok bramki. Mazovii udało się doprowadzić korzystny rezultat do końcowego gwizdka i tym samym przedłużyć znakomitą serię zwycięstw.

Olimpia Chąśno – Mazovia Rawa Mazowiecka 0:1 (0:0)