AKTUALNOŚCI
Zryw Brzeźnio nie pojechał do Sochy

Nie doszło do spotkania 8. kolejki IV grupy sieradzkiej klasy B pomiędzy LKS Socha a Zrywem Brzeźnio. Drużyna gości w ogóle nie pojechała na ten pojedynek. Wszystko ze względu na brak osoby, która mogłaby sprawować funkcje kierowniczą. Wygląda więc na to, że w kolejnym klubie z okręgu sieradzkiego dochodzi do konfliktu na linii zarząd – sztab szkoleniowy i piłkarze.


tomadex wszystko dla kibica

W trakcie tygodnia jeden z członków zarządu klubu odsunął od sprawowania funkcji kierownika zespołu Szymona Wiśnika. Na weekend Zarząd klubu nie wyznaczył osoby, która miałaby sprawować funkcje kierownicze podczas wyjazdowego pojedynku. Piłkarze zadecydowali, że nie pojadą do Sochy i oddadzą mecz walkowerem.

Sprawą zajmie się Wydział Gier i Ewidencji Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu. Decyzja w tej sprawie może być tylko jedna – walkower. Konflikt w Brzeźniu trwa już od jakiegoś czasu. Zespół po raz pierwszy w tej rundzie nie przystąpił do zawodów. Jeśli sytuacja się nie poprawi na wiosnę może dojść w klubie do prawdziwej rewolucji.

Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
wesley
9 lat temu

Panie Marku S po dzisiejszym meczu może w końcu pan ze sceny zejdzie i da Pan tworzyć klub człowiekowi co ma o tym pojęcie?? wypowiadam się jako zawodnik, ale jako i mieszkaniec tej miejscowości, zasługującej na dobrą drużynę

w
9 lat temu

Ttak to jest jak obcy odgrzewaja kotleta, reaktywuje sie klub bez wiedzy prezesa nie wybiera nowych wladz! Wszystko nie po kolei , komedia a nie klub !