Jedenaście bramek przy Minerskiej

Aż jedenaście bramek padło w meczu sparingowym Łódzkiego Klubu Sportowego (Centralna Liga Juniorów) z czwartoligowym Borutą Zgierz. Niespodziewanie 7:4 (2:3) wygrali juniorzy biało-czerwono-białych, którzy inicjatywę przejęli w drugiej połowie. Spotkanie rozegrano przy ulicy Minerskiej w Łodzi.

W pierwszej połowie padło pięć bramek. Trzy z nich strzelili piłkarze Boruty. Kolejno na listę strzelców wpisywali się: Krzysztof Baszczyński, Patryk Pietrasiak i ponownie Baszczyński. Po przerwie swoją cegiełkę dołożył jeszcze Kamil Gil. Okazało się to zbyt małą zaliczką na ambitnie grających młodych łodzian, którzy ostatecznie wygrali 7:4.

ŁKS Łódź (CLJ) – Boruta Zgierz 7:4 (2:3)