Armia testowanych graczy w Rzgowie

Pewnym zwycięstwem 5:1 (0:1) zakończył się mecz kontrolny czwartoligowego Zawiszy Rzgów z Andrespolią Wiśniowa Góra. Podopieczni trenera Jacka Włodarczewskiego przegrywali po pierwszej połowie, ale w drugiej całkowicie odwrócili losy meczu i zdołali wygrać. W ekipie ze Rzgowa wystąpiło aż dziewięciu testowanych zawodników.

Niespodziewanie to piłkarze z Wiśniowej Góry objęli prowadzenie po trafieniu z rzutu karnego Kamila Gumela. Wynik 0:1 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron obraz gry całkowicie się zmienił na korzyść rzgowian. Zawisza częściej utrzymywał się przy piłce i co chwila przeprowadzał groźne akcje. Bardzo szybko dwukrotnie na listę strzelców wpisał się zawodnik testowany, a po jednym golu dołożyli Bartłomiej Sztandor, Michał Osiński i Adam Wróblewski.

Kolejne spotkanie Zawisza rozegra w sobotę 18 lipca z trzecioligowym Sokołem Aleksandrów. Prawdopodobnie mecz rozpocznie się o godzinie 17:00.

Zawisza Rzgów – Andrespolia Wiśniowa Góra 5:1 (0:1)
Bramki: zawodnik testowany 2, Bartłomiej Sztandor, Michał Osiński, Adam Wróblewski – Kamil Gumel-karny