Remisowe starcie Sokoła z Turem

Kolejny mecz sparingowy rozegrały występujące w łódzkiej klasie okręgowej rezerwy Sokoła Aleksandrów. Rywalem drużyny prowadzonej przez Piotra Soczyńskiego był odradzający się Tur Turek. Mecz zakończył się remisem 1:1 (1:1), a bramkę dla rezerw trzecioligowca strzelił Jan Kadłubiak. Kolejny sparingowy mecz Sokół II rozegra w najbliższą sobotę z Witonianką Witonia.

W pierwszej połowie lepiej spisywali się aleksandrowianie. Po jednym z odbiorów na połowie rywala piłka trafiła pod nogi Jana Kadłubiaka, który w sytuacji sam na sam, bez najmniejszych problemów umieścił ją w siatce. Zielono-biali nie zdołali zbyt długo utrzymać prowadzenia i niespełna pięć minut później po długim zagraniu za plecy obrońców, napastnik gości stanął oko w oko z Patrykiem Kosteckim, nie dając młodemu golkiperowi szans na skuteczną interwencję. Po przerwie na boisku pojawili się zmiennicy. Inicjatywa z każdą minutą przechylała się w kierunku graczy Tura, jednak bardzo dobrze spisywała się linia obrony Sokoła.

W sobotę aleksandrowianie zmierzą się z występująca w łódzkiej klasie A Witonianką Witonia. Spotkanie zostanie rozegrane w Uniejowie o 18:00. Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie później, w środę (19 sierpnia) oba zespoły zmierzą się ponownie. Tym razem będzie to mecz o stawkę, którą będzie awans do II rundy okręgowego Pucharu Polski.

Sokół II Aleksandrów – Tur Turek 1:1 (1:1)
Bramka dla Sokoła: Jan Kadłubiak

Sokół II Aleksandrów: Kostecki – Kaźmierczak, Wilanowski, Osiński, Garbus – Osajda, M. Smolarski, M.Karpiński, Tomczak, Kadłubiak, Michalec
Grali także: Kaczuk, Wdowiak, A. Smolarski, Malinowski, Makowski, Szymczak