AKTUALNOŚCI
Widzew gotowy na mecz z Legią

widzew_logo fot. APPAPo pięciu dniach treningów widzewiacy zakończyli przygotowania do meczu z Legią Warszawa. W poniedziałek, wtorek oraz środę drużyna ćwiczyła po raz dziennie. Tak samo było w czwartek. Podopieczni Andrzeja Kretka spotkali dziś na zajęciach, które rozpoczęły się punktualnie o godzinie 16:00. Widzew trenował na boisku bocznym.


tomadex wszystko dla kibica


Jak to bywa dzień przed spotkaniem ligowym czwartkowy trening miał charakter rozruchu. Przez ponad godzinę widzewiacy ćwiczyli głównie z piłkami. Nie zabrakło jednak pracy nad m.in. elementami szybkościowymi. Drużyna doskonaliła również wykańczanie sytuacji podbramkowych. Rozgrywano również mini-gierki na zmniejszonym boisku.


Jeżeli chodzi o skład osobowy trenujących zawodników, to był on taki sam, jak w dniu wczorajszym. Z tym, że na pełnych obrotach pracował już Bruno Pinheiro. Ćwiczyli także m.in. Łukasz Grzeszczyk, Piotr Kuklis czy też Souhail Ben Radhia. Zawodnicy Ci nie znaleźli się jednak w meczowej „osiemnastce”. Będą mieli za to szansę zagrania w niedzielnym spotkaniu drugiej drużyny Widzewa.


Warto dodać, że do Łodzi dotarł już Bartosz Kaniecki, który w ostatnim czasie przybywał na zgrupowaniu kadry Polski U-23. „Kania” nie wystąpił jednak w spotkaniach przeciwko Iranowi oraz Walii.


Po zajęciach widzewiacy mieli jeszcze w budynku klubowym odprawę. Następnie wyznaczeni zawodnicy wyjechali na zgrupowanie. Zespół pojawi się na al. Piłsudskiego w piątek około półtorej godziny przed meczem.


źródło: Widzew Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments