Sparingowe derby w Kleszczowie na remis

Remisem 2:2 zakończył się sparingowy mecz dwóch czwartoligowców z powiatu bełchatowskiego. Omega Kleszczów zremisowała ze Zjednoczonymi Gmina Bełchatów w meczu kontrolnym, który rozegrany został na boisku ze sztuczną nawierzchnią Kompleksu Solpark. Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze 1:0.

W 15. minucie Kamila Paprockiego pokonał Robert Tomesz, a bramka była efektem wyraźnej przewagi Omegi. Kleszczowska drużyna w pierwszej połowie miała jeszcze kilka sytuacji do zdobycia gola. Pod bramką Zjednoczonych zabrakło jednak skuteczności. W drugiej połowie do głosu doszli Zjednoczeni. Dwie bramki dla United zdobył Kamil Kowalczyk, a Omega odpowiedziała trafieniem Macieja Gasika. Mecz prowadzony był w szybkim tempie, a obie drużyny stworzyły jeszcze kilka sytuacji do zdobycia bramki. Remis jest wynikiem zasłużonym.

Omega Kleszczów – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 2:2 (1:0)
Bramki: Robert Tomesz 15, Maciej Gasik 63 – Kamil Kowalczyk 55, 72

Omega: Paweł Wiśniewski – Mateusz Roczek, Grzywiński, Słomian, Jacek – Szewczyk, Radziejewski, Paweł Kowalski, Tomesz, Ociepa – Krzysztof Kowalski.
Na zmiany weszli: Zientarski – Lipertowicz, Łukasz Roczek, Barański, Belica

Zjednoczeni Gmina: Paprocki – Turniak, Dolot, Kajdanek, zawodnik testowany – Łągiewczyk, Dymek, Jasiński, Rojek, Kondracki – Kowalczyk.
Na zmiany weszli: zawodnik testowany – Serafin, Konecki, Niedzielski, Papikjan, Niewiadomski, Wroński