Zacięty mecz w Lutomiersku

big_26.jpgW 8. kolejce klasy A Gr. I Sokół Lutomiersk przegrał na własnym boisku 3:4 z Orlikiem Sobień, mimo że po 15 minutach prowadził już dwoma bramkami!

Orlik do przerwy zdołał odrobić 2 bramkową stratę po bramkach Felczaka w 22 minucie i Sikorskiego w 31. Druga odsłona już w całości należała do przyjezdnych. Po błędach defensywy Sokoła goście uzyskali dwa kolejne trafienia i od 70 minuty prowadzili już 4:2. Bramkę kontaktową, dającą cień nadziei na wyrównanie, strzałem głową zdobył Lefik w 77 minucie, jednak okazało się to niewystarczające dla mądrze grających gości w końcówce. Sokół po bardzo słabym meczu przegrał na własne życzenie z Orlikiem Sobień 3:4.