Termy Uniejów nie zatrzymały Andrespolii

Występujące w łódzkiej klasie okręgowej Termy Uniejów nie były w stanie zatrzymać czwartoligowej Andrespolii Wiśniowa Góra w spotkaniu kontrolnym, które zostało rozegrane na obiekcie im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Podopieczni trenera Tomasza Karasińskiego pokonali gospodarzy 4:3 (2:1) i tym samym odnieśli drugie zwycięstwo podczas obozu przygotowawczego.

Obie drużyny znają się ze sobą bardzo dobrze ponieważ jeszcze rok temu należały razem do ścisłej czołówki rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej. Piątkowe spotkanie od samego początku dobrze ułożyło się dla czwartoligowca. W 13. minucie prowadzenie Andrespolii dał Paweł Leonow. Goście poszli za ciosem i niecałe dziesięć minut później strzelili drugiego gola po strzale Witolda Kurzawy. Termy nie miały zamiaru tanio sprzedać skóry. Jeszcze w pierwszej odsłonie kontaktową bramkę dla miejscowych zdobył Janusz Jończyk.

Po krótkiej przerwie Termy zdołały doprowadzić do wyrównania. W 50. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Wojtczyk. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo ponieważ chwilę później trzecią bramkę dla Andrespolii strzelił Damian Kopa. Od tego momentu pojedynek się wyrównał. Termalni próbowali swoich ataków długimi piłkami. W 69. minucie po faulu w polu karnym arbiter podyktował jedenastkę dla uniejowian. Rzut karny na bramkę zamienił pewnym uderzeniem Adrian Kasztelan. Na tym się jednak nie skończyło. Beniaminek IV ligi łódzkiej w końcówce zdołał zdobyć zwycięską bramkę. W 88. minucie końcowy rezultat na 3:4 ustalił Adrian Rzepecki.

Termy Uniejów – Andrespolia Wiśniowa Góra 3:4 (1:2)
Bramki: Janusz Jończyk 28, Krystian Wojtczyk 50, Adrian Kasztelan 70-karny – Paweł Leonow 13, Witold Kurzawa 22, Damian Kopa 54, Adrian Rzepecki 88

Andrespolia: Turkowski – Ciszewski, Leonow, Grzybowski, Pietras – Chorąży, Rzepecki, Kurzawa, Sobczak – Michalski, Dynel, na zmiany wchodzili: Gumel, Lipski, Sławiński, Kopa, Wilk, Rakowski, Górczyński.