Mazovia poległa w Mogielnicy

Po serii sparingowych zwycięstw z rzędu zamykająca tabelę IV ligi łódzkiej Mazovia Rawa Mazowiecka przegrała w Mogielnicy z Pilicą Nowe Miasto (radomska klasa okręgowa) 2:3 (0:2). Podopieczni Karola Jakubczaka po słabej pierwszej połowie, w której stracili dwa gole, w drugiej zaczęli gonić rywali, ale ostatecznie ponieśli porażkę.

W pierwszej połowie Mazovia miała kilka okazji na strzelenie gola, ale zabrakło skuteczności. Znacznie skuteczniejsi byli piłkarze z Nowego Miasta nad Pilicą. Zdołali strzelić dwie bramki i z pewną zaliczką mogli czekać na koniec pierwszej odsłony. Podopieczni trenera Karola Jakubczaka obudzili się dopiero po zmianie stron. W 50. minucie kontaktowego gola strzelił Jarosław Karaś, a dziesięć minut wyrównał Rafał Bednarek. Mazovia mogła pójść za ciosem, ale po okresie skuteczności raziła niepowodzeniami w ofensywie. Rywale zdołali ponownie objąć prowadzenie, którego nie oddali już do samego końca.

Mazovia Rawa Mazowiecka – Pilica Nowe Miasto 2:3 (0:2)
Bramki dla Mazovii: Jarosław Karaś 50, Rafał Bednarek 60

Mazovia: Kopciński – Górecki, Ornafa, Młynarczyk, P. Bednarek – Zając, Kuta, Białek, Wieczorek – R. Bednarek, Dzikowski, na zmiany wchodzili: Sadowski, Cukiert, Kieliszek, Karaś, Kociszewski, Kocik.