Mateusz Śliwka uratował remis

Lider IV ligi łódzkiej KS Paradyż na dwa tygodnie przed startem wiosennej rundy rewanżowej zremisował w Końskich z Wierną Małogoszcz (IV liga świętokrzyska) 2:2 (1:0) w swoim kolejnym meczu kontrolnym. Podopieczni trenera Zbigniewa Podsiebierskiego gonili wynik. Remis uratował w końcówce Mateusz Śliwka.

Paradyżanie objęli prowadzenie w 9. minucie po tym jak rywale próbując ratować sytuację wepchnęli piłkę do własnej siatki. W pierwszej odsłonie niewiele się działo, ale obie drużyny miały kilka okazji na bramki. Niestety raziły nieskutecznością i do przerwy więcej bramek na boisku w Końskich już nie padło. Paradyż skromnie prowadził 1:0.

Po przerwie do głosu doszli piłkarze Wierny Małogoszcz. Czwartoligowcy z województwa świętokrzyskiego najpierw zdołali wyrównać, a chwilę później wyszli na prowadzenie. Taki obrót sprawy wyraźnie podrażnił paradyżan. Podopieczni Zbigniewa Podsiebierskiego ruszyli do odrabiania strat. W 77. minucie gola na wagę remisu strzelił Mateusz Śliwka i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

KS Paradyż – Wierna Małogoszcz 2:2 (1:0)