Sędzia grał w kaloszach !

naroznik.jpgPrzyszedł na mecz bez butów piłkarskich i spytał po ile minut grają ! Kto ? Sędzia meczu w lidze Deyna Orzeł Łódź – Łodzianka, który zakończył się remisem 3:3

On po prostu grał w kaloszach – śmieje się trener Łodzianki Wojciech Faryński – to nie tylko obuwie nie było profesjonalne u tego młodzieńca. Prowadził spotkanie w takiej samej koszulce, jak moi chłopcy i wyróżniał się między nimi głównie obuwiem. Ale tak słabego sędziowania dawno nie widziałem. Czułem co się święci, jak dotarł do nas piętnaście minut przed rozpoczęciem spotkania i pytał co to za liga i po ile minut gramy !. Spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Łodzianka prowadziła 2:0 i 3:1, ale nie potrafiła wykorzystać wielu okazji do podwyższenia wyniku. Mecz był niezwykle zacięty i stał na dobrym poziomie. Na szczęście ten cudak nie wypaczył wyniku – podsumowuje opiekun Orła Jarosław Kozibura – mój najlepszy zawodnik wyleciał co prawda z boiska w 55 minucie, ale to było już przy wyniku 3:3. Całkiem niedawno w Łódzkim Związku Piłki Nożnej otrzymaliśmy zapewnienie, że nie ma problemu z obsadą sędziowską na spotkania w niższych ligach…no cóż, wszędzie zdarzają się słabsi i lepsi pracownicy. Najgorzej, gdy tych słabszych nie ma kim zastąpić, bo po prostu lepszych w tym momencie nie ma…

Orzeł Łódź – MKS Łodzianka 3:3