Szlagier w Kamieńsku na remis

Remisem 1:1 zakończyło się najciekawsze spotkanie 17. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Świtem Kamieńsk i Ceramiką Opoczno. Tym samym Ceramika utrzymała przewagę punktową nad drużyną Roberta Rogana i jest o krok bliżej od upragnionego awansu do IV ligi łódzkiej.

Prowadzenie dał Ceramice w 66. minucie Damian Prusek, a wyrównał kilka minut później Konrad Szmit. Świt zaatakował, ale skrzydła podcięła mu czerwona kartka Dominika Stępnia. Warto wspomnieć, że w pierwszej połowie gospodarze zdobyli bramkę (Jarosław Bąkowicz), która nie została uznana przez sędziego. Remisy zanotowano również w Niewiadowie, gdzie miejscowa Stal straciła już chyba wszelkie szanse na awans oraz Gorzkowicach. Miejscowy GUKS zremisował 4:4 (0:3) ze Startem Niechcice. Niżej notowani goście zdobyli trzy gole w końcówce pierwszej połowy, ale nie zdołali wywalczyć trzech punktów. W meczu dwóch zespołów z dołu tabeli Kawaleria Tomaszów pewnie pokonała Grabkę Grabica.