Liga Okręgowa: Gałkówek – Rąbień 0:3

APPAMecz rozpoczął się od zmasowanych ataków Victorii Rąbień. Na bramkę kibice nie musieli długo czekać, już w 9 minucie meczu sposób na bramkarza gospodarzy znalazł Marcin Juszczak, który wykorzystał błąd golkipera.

Dwie minuty później goście mogli prowadzić 2:0, jednak piłka po strzale Łukasza Kacprzaka o centymetry minęła lewy słupek bramki. Po pierwszych piętnastu minutach wydawało się, że na boisku dzielić i rządzić będą piłkarze z Rąbienia, jednak sytuacja odwróciła się. Do przerwy zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy Galkówka i kilkakrotnie mogli doprowadzić do remisu, jednak obrona z Łukaszem Cuprjakiem i Łukaszem Świętosławskim nie dała się pokonać.

W przerwie meczu nastąpiła jedna zmiana, słabo spisującego się Kamila Pietraszewskiego, zastąpił Jacek Nowak. Na prawą obronę powędrował Łukasz Kacprzak, natomiast Nowak zagrał na lewej pomocy. W przerwie nastąpiła również jedna roszada, Piotr Skórzewski przeszedł do pomocy natomiast w ataku miał grać Grzegorz Stankiewicz. Zmiany jak się okazało były trafionę bowiem 10 minut po przerwie Stankiewicz podwyższył na 2:0. Na dodatek bramkarz gospodarzy interweniował tak niefortunnie, że nabawił się kontuzji i musiał opuścić plac gry.

W tym momencie nastąpiła dość nie spotykana sytuacja, gdyż po zejściu bramkarza w zespole z Gałkówka nastąpiła zmiana, zawodnika z pola zastąpił rezerwowy bramkarz, nie dokonano natomiast zmiany kontuzjowanego zawodnika (prawdopodobnie Gałkówek dysponował dwoma młodzieżowcami, w tym kontuzjowany bramkarz).

Grając w przewadze jednego zawodnika, Victoria raz po raz atakowała i jedna z tych akcji zakończyła się pięknym trafieniem w samo okienko Marcina Mazura. Do końca spotkania wynik się nie zmienił, choć były ku temu okazję m.in. wprowadzony Przemek Zomerfeld w sytuacji sam zamiast strzelać podawał piłkę koledze.

LKS Gałkówek – Victoria Rąbień 0:3 (0:1)

bramki: Juszczak 9′, Stankiewicz 57′, Mazur 71′

żółte kartki: Skórzewski 22′. Nowak 64′

Skład Victorii: Sobczak – Pietraszewski (46′ Jacek Nowak), Cuprjak, Świętosławski, Kotwasiński – Bukat, Juszczak, Stankiewicz (70′ Olszycki), Kacprzak (81′ Siwocha) – Skórzewski (75′ Zomerfeld), Mazur

Źródło: Victoria Rąbień