GKS Bełchatów wygrał sparing z ŁKS

Wygraną PGE GKS Bełchatów 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) z ŁKS zakończyło się sparingowe spotkanie, które rozegrano w Bełchatowie. Bramki dla spadkowicza z I ligi zdobyli: Bartłomiej Kondracki, Patryk Rachwał z karnego i Maciej Łabędzki. Gola dla ŁKS strzelił natomiast Łukasz Dynel. W obu drużynach testowano wielu piłkarzy.

O testowanych piłkarzach w GKS Bełchatów pisaliśmy już wcześniej. Oprócz nich wystąpił Ukrainiec Denys Prytykowśkyj (Weres Równe). W ŁKS zobaczyć można było między innymi: bramkarza Kacpra Gajdemskiego (Świt Skolwin), Daiji Kimurę (Broń Radom), Mikołaja Łazarowicza (FC Wrocław Academy) i Adriana Plutę (Błękitni Raciąż). Trenerzy obu drużyn ustalili czas gry na 3×30 minut.

PGE GKS Bełchatów – ŁKS Łódź 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Bramki: Bartłomiej Kondracki 57, Patryk Rachwał 76-karny, Maciej Łabędzki 90 – Łukasz Dynel 36

PGE GKS Bełchatów:
I tercja: Piotrowski – Paluszkiewicz, Michalski, Szymorek, Nowak, Bociek, Niedzielski – Prytkovskyi, Pałczyński, Kupczak, Ropiak
II tercja: Niźnik – Turniak, Szymorek (46′ Michalak), Magdziak, Jadanowski, Kuban, Kondracki, Kupczak, Zgarda, Zięba, Przezak
III tercja: Bruchajzer – Pisarczuk, Cverna, Grolik, Michalak – Rachwał, Ryszka – Zięba, Flaszka, Papikyan – Łabędzki

ŁKS Łódź: Gajdemski – Gancarczyk, Stanisławski, Rozmus, Nowak – Stryjewski, Kimura, Łazarowicz, Dynel – Guzik, Pluta
Rezerwowi: Kołba – Nowacki, Cichowlas, Pawlak, Golański, Kocot, Sarafiński, Nawrocki, Ślęzak, Pyciak

Źródło: lajfy.com; zdjęcie: gksbelchatow.com