AKTUALNOŚCI
Widok Cup 2011 już wkrótce

15 stycznia 2011 r. na hali Osir nr.2 przy ul. Pomologicznej w Skierniewicach odbędzie się Ogólnopolski Turniej Halowy Widok Cup w roczniku 1997. Organizatorem turnieju jest Widok Skierniewice.


tomadex wszystko dla kibica


W turnieju weźmie udział 8 drużyn – dwie drużyny Widoku Skierniewice, Pelikan Łowicz, SAS Unia Skierniewice, Znicz Pruszków, Lider Włocławek, Włókniarz Zgierz oraz Sokół Aleksandrów Łódzki.

Dzięki determinacji udało się pozyskać kilku sponsorów, którzy wspomogą przy organizacji turnieju. Słowa podziękowania należą się byłemu piłkarzowi Widoku Skierniewice – Adamowi Bombale – który znacznie pomógł przy pozyskaniu jednego ze sponsorów, czyli firmę Mirbud. Wielkie słowa uznania należą się również Włodkowi Witczakowi, który także przyczynił się do powiększenia grona sponsorów.

Każda z drużyn zostanie nagrodzona. Oprócz nagrodzonych miejsc na „pudle”, zostaną także przyznane nagrody indywidualne dla Najlepszego Bramkarza, Strzelca oraz Zawodnika Turnieju. Miejsce zajęte na koniec turnieju nie ma najmniejszego znaczenia – liczy się tylko dobra zabawa i okazja do rozegrania kilku spotkań z wymagającymi rywalami.

A jak wiemy z przeszłości turnieje organizowane przez Widok Skierniewice są chętnie odwiedzane przez największe klubowe marki w naszym kraju. Dzięki dobrej i sprawnej organizacji oraz rywalizacji w miłej atmosferze turnieje te cieszą się dużym zainteresowaniem. Cykliczne turnieje chłopców w roczniku 2002 na hali oraz boisku były nie lada gratką w mijającym 2010 roku.

Początek turnieju już o godz.9. Drużyny rywalizować będą systemem „każdy z każdym”.

Program Halowego Turnieju Widok Cup – TUTAJ.

Nagrody za I miejsce ufundował Prezes Widoku Skierniewice – Leszek Koźbiał.

Nagrody za II miejsce ufundował Okręgowy Związek Piłki Nożnej – Prezes Jan Grzelka oraz Vice Prezes Tadeusz Kruk.

Nagrodę dla Najlepszego Strzelca turnieju ufundował – Łukasz Chałański.

Nagrodę dla Najlepszego Bramkarza turnieju ufundowała – Restauracja u Kosińskich.

źródło: http://widokskierniewice.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments