Widzew Łódź wygrał Sieradz Open

Pierwszy zespół Widzewa okazał się najlepszy w turnieju Sieradz Open rocznika 2006, który rozegrany został w niedzielę. W finale łodzianie pokonali pierwszą drużynę Warty Sieradz 1:0. Trzecie miejsce zajęła Victoria Rąbień. W turnieju wzięło udział dziewięć drużyn.

W półfinale doszło do bratobójczego pojedynku między dwoma zespołami Warty Sieradz. Wysoko wygrali Zieloni, aż 8:0. W drugim spotkaniu o awans do finału Widzew I Łódź pokonał Victorię Rąbień 1:0. Najlepszymi strzelcami turnieju zostali: Filip Kaczmarek i Filip Zawadzki (obaj Warta Sieradz Zieloni) – po 6 bramek, najlepszym bramkarzem Jan Romek (Warta Sieradz Zieloni), a najlepszym zawodnikiem turnieju Bartek Chądzyński (Widzew Łódź I).