ŁKS Łódź tylko zremisował w Morągu

ŁKS Łódź stracił dwa punkty w Morągu. W sobotę podopieczni trenera Marcina Pyrdoła zremisowali z tamtejszym Huraganem 1:1 (1:1) w spotkaniu 22. kolejki III ligi (grupa I). Bramkę dla łódzkiej drużyny strzelił Kamil Juraszek. Ostatnie 20 minut łodzianie grali z przewagą jednego zawodnika, po czerwonej kartce dla Pawła Podhoreckiego. Nie zdołali jednak tego wykorzystać.

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. Najpierw gola zdobył Kamil Juraszek strzałem z najbliższej odległości. Cztery minuty później wyrównał Radosław Lenart wykorzystując błąd obrońców ŁKS.

W drugiej połowie mało było ciekawej gry. Dopiero w końcówce meczu ŁKS przycisnął, ale zwycięskiego gola nie zdobył. W niedzielę Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie gra, na swoim  stadionie, z Ruchem Wysokiem Mazowieckie. Jeśli wygra to zrówna się punktami z ŁKS. Obie drużyny będą miały po 51 punktów.

Huragan Morąg – ŁKS Łódź 1:1 (1:0)