Wysokie loty Sokoła w Wołominie

Pewne zwycięstwo odniósł Sokół Aleksandrów w Wołominie. W spotkaniu 23. kolejki III ligi (grupa I) podopieczni Piotra Kupki wygrali aż 4:0 (2:0). Przed przerwą bramkarza gospodarzy dwukrotnie pokonał Michał Michałek, a w drugiej połowie z bramek cieszyli się Łukasz Chojecki i Michał Wrzesiński.

Już w 4. minucie spotkania Łukasz Chojecki z osiemnastu metrów uderzył w poprzeczkę. Sokół atakował i bramki były tylko kwestią czasu. W 22. minucie wynik meczu otworzył Michał Michałek. Osiem minut później mogło być 1:1, ale Japończyk Daiji Kimura z kilku metrów nie potrafił pokonać Michała Brudnickiego. Zemściło się to na Huraganie tuż przed końcem pierwszej połowy. Z rzutu wolnego gola na 2:0 strzelił Michałek.

Po zmianie stron urodzinowy prezent sprawił sobie Łukasz Chojecki, który w 54. minucie zdobył trzeciego gola dla Sokoła. Wynik spotkania ustalił w 86. minucie Michał Wrzesiński zamykając dośrodkowanie Sebastiana Kobiery.

Huragan Wołomin – Sokół Aleksandrów 0:4 (0:2)
Bramki: Michał Michałek 22, 45, Łukasz Chojecki 54, Michał Wrzesiński 86

Sokół: Brudnicki – Pawlak, Zwoliński, Woźniczak, Bierżyński (82′ Golański) – Kobiera, Rogalski (77′ Smolarek), Marciniak (86′ Osowski), Chojecki, Wrzesiński – Michałek (66′ Kowalczyk ż)