AKTUALNOŚCI
Klubowe rewolucje

Rozgrywki wiosenne coraz bliżej, więc drużyny wszystkich lig biorą się ostro do pracy. Rozpoczynają się treningi, sparingi, turnieje halowe. Niektóre zespoły czekają zmiany kadrowe, w innych zobaczymy nowych trenerów i prezesów. Wszystko po to, żeby następna runda była lepsza od poprzedniej.


tomadex wszystko dla kibica


Zobaczymy więc batalię o pozycję lidera w Klasie Okręgowej, gdzie na ostateczny triumf ma szansę wiele zespołów. W Sieradzkiej Klasie A (gr.I), zdecydowanym faworytem po rundzie jesiennej jest klub ze Strzelec Wielkich. W grupie II na czele tabeli znajduje się MLKS Konopnica, ale jego przewaga nad kolejnymi zespołami jest niewielka. Równie ciekawie wygląda sytuacja w rozgrywkach Klasy B, gdyż o awans powalczy wiele kubów.

W IV lidze WKS Wieluń będzie musiał popracować nad skutecznością, bo w innym wypadku czeka go spadek do Klasy Okręgowej. Trochę lepiej prezentuje się Pogoń Ekolog Zduńska Wola, która zajmuje 12 miejsce w tabeli. Jednak jej strata do lidera wynosi aż 20 punktów. Warta Sieradz nie zachwyca w rozgrywkach III ligi i obecnie znajduje się w strefie spadkowej. W następnej rundzie czeka ją walka o pozostanie w rozgrywkach.

Kibice czekają na sukcesy swoich drużyn i na pewno będą je wspierać w rundzie wiosennej. Miejmy tylko nadzieję, że klubowe rewolucje pomogą zespołom, a nie zaszkodzą. Cóż, zapewne każdy da z siebie wszystko. Z jakim skutkiem? Przekonamy się już za kilka miesięcy. Wtedy będą kolejne przygotowania i następne zmiany… Wszystko po to, żeby wygrać.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments