AKTUALNOŚCI
Gra o Superpuchar SLHPN

Dobiegają końca rozgrywki grupowe w Skierniewickiej Lidze Halowej Piłki Nożnej. W ramach SLHPN 44 drużyny podzielone na 4 ligi rywalizują o zajęcie jak najwyższych lokat, by 29 stycznia spotkać się w rozgrywkach Superpucharu SLHPN.


 


Jak na razie zespoły z ligi I, II i III mają za sobą po 7 spotkań. Do zakończenia fazy grupowej drużynom do rozegrania pozostały 2 kolejki, które odbędą się 22.01 i 23.01.

Z I ligi do fazy Superpucharu awansują aż 4 drużyny. Blisko awansu jest drużyna Indeco, która może przypieczętować swój awans w VIII kolejce wygrywając z ostatnią drużyną I ligi Juvenią Wysokiennice, która jak dotąd nie zgromadziła żadnego punktu. O zajęcie 2,3 i 4 miejsca premiowanego awansem walczyć będą drużyny Bulls Fruktos Suliszew, Skier – Gum, Vekanolki i Magboss. Matematyczne szanse by grać w rozgrywkach Superpucharu ma również zespół Tatanka.

Z II ligi do fazy Superpucharu wchodzą już tylko 2 drużyny. Najbliżej awansu jest Gastro Team. W walce o drugie premiowane awansem miejsce będą się liczyć zespoły: HT Lnisno, Pogoń Godzianów, Dag Dar tech. grzewcza.

Walcownia i FC Borysław przewodzą w tabeli III ligi i są najbliżej awansu, choć Power Sport i Muskador nie składają broni.
W rozgrywkach IV ligi rywalizuje aż 14 zespołów. Do tej pory rozegrano 9 kolejek. Aż 3 drużyny, e-Skierniewice, Ac Bełchów, Gastro Team II, jak dotąd zgromadziły po 20 punktów. Punkt mniej mają Bentosy 94 Firma Kaja i WW Instal. Pomiędzy tymi, pięcioma drużynami, rozegra się walka o zajęcie dwóch pierwszych miejsc dających wejście do Superpucharu.

Superpuchar SLHPN rozegrany zostanie 29 stycznia w Hali OSiR przy ul. Pomologicznej 8 w Skierniewicach. W pierwszym meczu spotkają się mistrzowie z IV i III ligi. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 14.00.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments