Zawisza Rzgów bez szans w Skierniewicach

Unia Skierniewice rozbiła w sobotę na swoim boisku Zawiszę Rzgów 7:0 (3:0) w spotkaniu 36. kolejki IV ligi łódzkiej. Porażka oznacza, że tylko cud uratować może podopiecznych trenera Michała Osińskiego, przed degradacją do łódzkiej klasy okręgowej. Z IV ligi spada pięć najsłabszych drużyn. Już do przerwy Unia prowadziła 3:0, a w drugiej połowie dołożyła cztery trafienia.

Worek z bramkami rozwiązał się po trafieniu Kamila Łojszczyka. Chwilę później wynik podwyższył Krystian Szambelan, a przed przerwą bramkarza Zawiszy pokonał jeszcze Kamil Sabiłło. W drugiej połowie Unia nie zwolniła tempa, strzeliła jeszcze cztery gole i wygrała aż 7:0.

Unia Skierniewice – Zawisza Rzgów 7:0 (3:0)
Kamil Łojszczyk 10, 55, 70-karny, Kamil Sabiłło 30, 63, 80, Krystian Szambelan 15

Unia Skierniewice: Jaroszko (82′ Wach) – Bojańczyk, Rafał Kowalczyk, Wyszogrodzki, Kozieł – Konrad Kowalczyk, Kiwała, Kolus (66′ Markowski), Szambelan – Sabiłło, Łojszczyk (80′ Nierobisz)

Zawisza Rzgów: Wawrzyński – Bartłomiejczyk, Olejnik, Bronka, Socha ż – Podedworny (85′ Karczewski), Olszewski (65′ Krogulec), Szubert, Kulik – Wiśniewski, Kaczmarkiewicz.