Tajny sparing RTS Widzew – Lechia na remis

Do końca działacze RTS Widzewa Łódź i Lechii Tomaszów Mazowiecki trzymali w tajemnicy to, że w Gutowie Małym rozegrają spotkanie kontrolne. W obu klubach testowani byli nowi zawodnicy i z pewnością stąd taka decyzja. Test-mecz zakończył się remisem 1:1 (0:0), a bramkę dla Widzewa zdobył w 77. minucie Sebastian Olczak. Wyrównał zaś Kamil Cyran.

Na utajnieniu spotkania bardziej zależało działaczom Widzewa. Przemysław Cecherz nie chciał bowiem aby konkurencyjne kluby dowiedziały się kogo aktualnie testuje w łódzkim zespole. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramki padły w końcówce. Prowadzenie dał łodzianom Sebastian Olczak, a wyrównał tuż przed ostatnim gwizdkiem Kamil Cyran.

RTS Widzew Łódź – Lechia Tomaszów 1:1 (0:0)
Bramki: Sebastian Olczak 77 – Kamil Cyran 89

Lechia (I połowa): Dawid Kędra – Patryk Jakubczyk, Kamil Cyran, Wiktor Żytek, Piotr Kornacki – Konrad Paterek, Łukasz Bocian, Kamil Szymczak, Jakub Rozwandowicz, Marcin Mirecki – Tomasz Płonka.

II połowa: Patryk Grejber – Maciej Walczak, Kamil Cyran, Bartłomiej Cieślik, Damian Michalski – Konrad Paterek (65′ Jakub Rozwandowicz), Krystian Kolasa, Artur Golański – Jardel Muniz Cruz, Adam Patora

Źródło: lechia1923.pl