LKS Czarnocin chce powtórki meczu

Działacze LKS Czarnocin będą domagać się powtórzenia spotkania 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (grupa II) pomiędzy ich zespołem i LKS Mierzyn. Sobotni mecz, który na boisku zakończył się wygraną mierzynian 6:2 (2:1), prowadził nietrzeźwy sędzia. Po meczu wydmuchał w policyjny alkomat prawie 1,5 promila. Ostateczna decyzja należeć będzie do OZPN Piotrków.

8 komentarzy
Do fan piłki kopanej
6 lat temu

1.5 promila nie oznacza że przez 2 godziny meczu nie pił . Przecież jest jeszcze 15 minut przerwy i z doświadczenia wiem że jest to czas wystarczający do spożycia jakiegoś alkoholu

fan piłki kopanej
6 lat temu

Proszę zapytać Pana obserwatora, który rzekomo oglądał spotkanie czy aby nie zauważył jak sędzia około 5 minuty powiedzmy się „potknął i przewrócił”- wiadomo obiekt w Mierzynie dawno nieremontowany więc boisko mogło tego dnia sprawiać sędziemu kłopoty. Na pewno wszyscy obiektywni obserwatorzy widzieli również jak około 15 minuty zawodnik drużyny gości będąc w polu karnym zostaje faulowany w sytuacji sam na sam z bramkarzem – po czym sędzia wyciąga faul poza pole karne i pokazuje żółtą kartkę zawodnikowi gospodarzy. Opisywane sytuacje obejmują czas między 1-15 minutą wszystkich zainteresowanych obiektywnych obserwatorów zapraszam do dalszej polemiki a wszystkim którzy „staraja się kopać piłkę”… Czytaj więcej »

Syrek
6 lat temu

Trzeba umieć przegrywać, podobno był obserwator który niewskazali rażących błędów sędziego. Porażka aż 6:2 to nie wina sędziego tylko słabej postawy Czarnocina.