Omega Kleszczów wygrała w Zelowie

Czwartoligowe derby powiatu bełchatowskiego dla Omegi Kleszczów. W spotkaniu 29. kolejki IV ligi łódzkiej zespół trenera Marcina Zimocha pokonał w Zelowie miejscowego Włókniarza 2:1 (0:0). O wygranej Omegi zdecydował pierwszy kwadrans drugiej połowy. Wtedy to bramki zdobyli Dawid Pałyska i Krzysztof Kowalski. Włókniarz odpowiedział trafieniem Norberta Dregiera.

Pierwsza połowa była wyrównana, a żadnej z drużyn nie udało się strzelić gola i do szatni zeszły z bezbramkowym remisem. Już trzy minuty po wznowieniu gry prowadzenie dał gościom środkowy obrońca Dawid Pałyska. W 60. minucie było już 2:0. Na listę strzelców wpisał się tym razem doświadczony Krzysztof Kowalski. Zelowianie atakowali, ale tylko raz zmusili Pawła Kowalskiego do kapitulacji. Uczynił to Norbert Dregier.

Włókniarz Zelów – Omega Kleszczów 1:2 (0:0)
Bramki: Norbert Dregier 81 – Dawid Pałyska 48, Krzysztof Kowalski 60

Włókniarz: Wnuk – Wroński, Bendkowski (75′ Reszka), Ratajczyk, Kaliski – Danecki (46′ Rosiak), Dymek, Boczkiewicz, Bednarek (60′ Raś) – Norbert Dregier, Maciejewski.

Omega: Paweł Wiśniewski – Roczek, Grzywiński, Pałyska, Szewczyk – Saternus (85′ Barański, 89′ Lesiakowski), Serafin, Konecki (46′ Ociepa), Paweł Kowalski, Płuciennik – Krzysztof Kowalski